הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש מרץ 2007 - ספרות תרגום
מוצגים 17 ספרים ב 3 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבא
 הבן האובד

הבן האובד
מאת: הנס אולריך טרייכל

"הבן האובד" מביא סיפור משעשע, נורא, גרוטסקי ומחריד כאחד, על חייה של משפחה גרמנית בשנות החמישים והשישים של המאה העשרים. העלילה פשוטה, אך היא מקפלת בתוכה סמל לגורלה של גרמניה במחצית השנייה של המאה העשרים ועד היום

הוצאה לאור: אחוזת בית

סיווג: ספרות מתורגמת

 ההריסות

ההריסות
מאת: סקוט סמית

קשה לומר הרבה על הספר מבלי להסגיר את העלילה, שכן היא פשוטה וקטלנית כמו מלכודת ציידים המוסתרת מתחת לערימת עלים יבשים - ובמקרה זה, מדובר בהרבה מאוד עלים."גיבוריו הם ארבעה תיירים אמריקאים צעירים בקנקון, מקסיקו, שמתיידדים עם צעיר גרמני בשם מתיאס שאחיו יצא לג'ונגל עם קבוצת ארכיאולוגים. החמישה, ואיתם צעיר יווני עליז שאינו שולט באנגלית (אך שולט בכמויות נאות של טקילה), נוסעים אל הג'ונגל בעקבות אחיו של מתיאס, הארכיאולוגים... וההריסות.

הוצאה לאור: עברית

סיווג: ספרות מתורגמת

 החלומות של איינשטיין

החלומות של איינשטיין
מאת: אלן לייטמן

החלומות של איינשטיין הוא רומן קסום המגשר על מרחק שנות האור שבין מדע לאמנות. יש עולם שבו נע הזמן בתנועה מעגלית, וכל מה שמתרחש בו ישוב ויקרה באותה צורה בדיוק: כל חיבוק, כל נשיקה, כל מוות. בעולם אחר הזמן זורם כמו נהר, והאנשים נשטפים באדוותיו. בעולם שבו הזמן נע אחורה האנשים חיים את חייהם במהופך, מרגע המוות עד הלידה.

הוצאה לאור: עברית

סיווג: ספרות מתורגמת

 היום, מחר, אותו דבר

היום, מחר, אותו דבר
מאת: פאיזה גאן

פאיזה גאן היתה בת 19 כשכתבה את ספר ביכוריה, המספר על שגרת חייה בפרבר פועלים בפריז. היא מתארת את האירועים הקטנים, המחשבות והדמויות בשפה המשלבת ילדותיוּת, שפת רחוב ("שפה הפוכה" בצרפתית - verlan), סלנג, שפה של מבוגרים ושפה שנלקחה מססמאות, פרסומות ותוכניות טלוויזיה בצרפת, כל זאת כדי להמחיש לנו שגם אם היום, מחר, אותו דבר, נותר עדיין זיק של תקווה, חמלה ואהבה...

הוצאה לאור: הוצאת מטר

סיווג: ספרות מתורגמת

 הכלה הכפרית מבוורלי הילס

הכלה הכפרית מבוורלי הילס
מאת: קוויטה דסוואני

לאחר שמשפחתה ההודית של פְּרִייה מחתנת אותה עם בעל הודי מלוס אנג'לס, היא עוברת לגור איתו בקליפורניה וחולקת את ביתה עם הוריו ואחותו. לצד התפקיד המסורתי שלה ככלה, שעיקרו ניקיון ובישול, דורשים ממנה חותניה למצוא עבודה בחוץ כל זמן שאיננה נכנסת להיריון. אבל המִשֹרה הזוהרת שפרייה מוצאת לעצמה במגזין הוליוודי נוצץ נוגדת את ציפיות החתן ומשפחתו

הוצאה לאור: כנרת מחברות לספרות

סיווג: ספרות מתורגמת

 השיבוש של הכול

השיבוש של הכול
מאת: טרי מקמילן

בגיל ארבעים וארבע מרילין גריימס מוצאת עצמה בהיריון במקום במנופאוזה. היא נדהמת לגלות עד כמה התרחקה מעצמה - אך הגילויים המכאיבים ביותר עוד יגיעו ויתפסו אותה לא מוכנה.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 חומצה גופריתנית

חומצה גופריתנית
מאת: אמלי נותומב

בסגנון כתיבתה הייחודי, חוקרת אמלי נוֹתוֹמבּ את גבולות הטוּב והרשע. היא בוראת עולם דמיוני - תוכנית ריאליטי במתכונת מחנה ריכוז - אך מציאותי באופן מקומם, ומותחת קו מצמרר בין משטר הנאצים לשלטון הרודני של קופסת הטלוויזיה.

הוצאה לאור: אסיה

סיווג: ספרות מתורגמת

 חנות המשי

חנות המשי
מאת: טאש אוו

רומן מרתק המתרחש על רקע נופיה הקסומים של מלאיה (כיום: מלזיה) בשנות הארבעים של המאה הקודמת. זהו סיפור על אהבה גדולה ובגידה איומה מאת אחד הקולות הצעירים, הנחשבים והמסקרנים ביותר בספרות העולמית העכשווית. הספר זכה להצלחה ביקורתית ומסחרית גדולה כשיצא לראשונה בשנת 2005, תורגם לעשרים שפות ואף זכה בפרס וויטברד לשנת 2006 ובמועמדות לפרס בוקר.

הוצאה לאור: גרף

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש מרץ 2007
מוצגים 17 ספרים ב 3 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים