הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש מרץ 2007 - כל הספרים
מוצגים 78 ספרים ב 10 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -
 שדות אדומים

שדות אדומים
מאת: תמר אגמון

תמר אגמון יוצאת למסע בעקבות חייו של דודהּ בנימין מונטר, מחללי קרב תל-חי. מסע שמתחיל בביתו בלודז' שבפולין, נמשך בעלייתו ארצה ומסתיים בשבע שנותיו הסוערות בארץ. מן הספר מצטיירת דמות מרתקת של אדם יחיד ומיוחד בין חבריו המיוחדים, אנשי "העלייה השנייה".

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: ספרים על עם ישראל, יהדות וא"י

 שני בתים לחלום: ילדות ואימהות בקיבוץ, שלושה דורות

שני בתים לחלום: ילדות ואימהות בקיבוץ, שלושה דורות
מאת: רבקה לבקוביץ

מה חוו הילדים שגדלו בשיטת החינוך המשותף והלינה המשותפת בקיבוץ? כיצד חוו האימהות את גידול ילדיהן? במה השפיעו שיטת החינוך והחברה הסובבת על בניית הזהות האימהית? האם נפגמה "חוויית הבית" עקב הפיצול בין שני הבתים?".

הוצאה לאור: כרמל

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

 שעשני כרצונו

שעשני כרצונו
מאת: יעל משאלי

איך מרגישה אשתו של רב ידוע המנצל לרעה את השפעתו על נשים? מה היא יודעת על חייו בתוך "לשכת הרב"? איך נראים חייה של מי שאהבת נעורים נכזבת הקפיאה את תשוקתה? ואיך יכולה אישה צעירה ליישב את הסתירה בהיותה דתית ולסבית?

הוצאה לאור: ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מקור

 שקשוקה נעלמת

שקשוקה נעלמת
מאת: גליה עוז איורים: תמר נהיר-ינאי

שקשוקה, הכלבה הקטנה של יולי, נעלמה פתאום. האם יכול להיות שדותן גנב אותה כדי להתנקם ביולי? ומי בכלל מעז להסתכסך עם דותן, שילדים בכיתה א' נעשים לבנים כמו ניר טואלט כשהם פוגשים אותו במקרה בחצר של בית הספר?

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרי ילדים נוער

 תובע במלכודת

תובע במלכודת
מאת: ריד ארווין

תומס דנהי, תובע בכיר במחוז דיווידסון, טנסי, אינו מזהה עוד את נאשוויל: אחרי עשור של הגירה בלתי פוסקת השוטרים נאלצים ללמוד ספרדית, ואילו משרד התובע המחוזי מחפש מתורגמנים מווייטנאמית. תיק התביעה האחרון שבו טיפל תומס היה נגד מוזס בול, פליט סודאני שעומד בפני עונש מוות על הריגת אישה לבנה.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 תיאוריה של האוונגרד

תיאוריה של האוונגרד
מאת: פיטר בירגר

ספרו הקלאסי של פיטר בירגר אינו מבקש לתת מענה לשאלה הדיסציפלינרית איזו אמנות ניתן לאפיין כ"אוונגרד", אלא מתמקד בתופעה החברתית-היסטורית של אמנות האוונגרד. ייתכן מאוד שגם במאה ה-12 אנשים שרבטו על פיסות נייר נונסנס שעשוי היה למלא אחר כל דרישות הז'אנר הסוריאליסטי

הוצאה לאור: רסלינג

סיווג: ספרי עיון, חברה ובקורת

ספרים שראו אור בחודש מרץ 2007
מוצגים 78 ספרים ב 10 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -סמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים