הרשמה     הסרה

    


ספרים שראו אור בחודש פברואר 2007 - ספרות תרגום
מוצגים 23 ספרים ב 3 עמודים     עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבא
 8 מחזות

8 מחזות
מאת: פדריקו גרסיה לורקה

במלאת שבעים שנה למותו של פדריקו גרסיה לורקה, המשורר הספרדי הגדול ומחשובי המחזאים במאה העשרים, זוכה כאן הקורא העברי לראשון בשני כרכים הכוללים תרגומים לעברית רעננה וקולחת של מבחר מקיף מיצירתו הדרמטית המגוונת. כרך זה תורגם בידי רנה ליטוין, מתרגמת וחוקרת מובהקת של לורקה.

הוצאה לאור: חרגול

סיווג: ספרות מתורגמת

 אנשים נאמנים לא עולים לכותרות

אנשים נאמנים לא עולים לכותרות
מאת: נדין ביסמוט

מהי נאמנות? שני מתבגרים המתלווים אל אמם לבראנץ' משפחתי מסויט; אמא שמקפיאה אינספור תבשילים ועוגות בשביל ילדיה הבוגרים שלעולם אינם מבקרים אותה; צעירה שמתוודעת לאשת מאהבה ביום ההלוויה שלו - אלה הם כמה מהמצבים החברתיים שמנתחת באזמל חד הסופרת הצעירה נדין ביסמוט.

הוצאה לאור: כנרת מחברות לספרות

סיווג: ספרות מתורגמת

 בוליווד אהובתי

בוליווד אהובתי
מאת: קלייב ג'יימס

בוליווד, עיר הסרטים ההודית, טירת הכסף הנוצצת למרחקים, היתה פסגת חלומותיו ושאיפותיו של סנג'אי, שנולד בשכונת ביבים בעיר בומביי שבהודו. בילדותו התגנב סנג'אי לטירת הכסף הקסומה, וגם לאחר שגורש ממנה הוסיפו כוכבי הקולנוע שפגש שם להזין את דמיונו ואת חלומותיו.

הוצאה לאור: כתר

סיווג: ספרות מתורגמת

 בראש של גידון

בראש של גידון
מאת: שרה מילר

מה היה קורה לו יכולתם לראות מה מתרחש בתוך ראשו של האדם האהוב עליכם? לדעת כל מחשבה שלו? לחוש בכל חלום או פנטזיה שלו? ובכן, ישנה נערה שיכולה לעשות זאת, והיא קבעה את משכנה בתוך ראשו של גידון רייבורן, שבו היא מאוהבת.

הוצאה לאור: מודן

סיווג: ספרות מתורגמת

 בשם האם

בשם האם
מאת: ארי דה לוקה

את סיפור לידתו של ישו כותב דה לוקה בשם האם, ומעולם לא סופר הסיפור כך. מרים-עצמה מספרת אותו כסיפור אישי, סיפור של חווית הריון מרגשת. ובסוף, בפלא של לידה, המסתכם במומחיותה הטבעית של נערה-אם היולדת לבדה בלי איש לצידה - נולד תינוק יהודי קטן,

הוצאה לאור: הקיבוץ המאוחד הספריה הקטנה

סיווג: ספרות מתורגמת

 האיש שקנה ימי הולדת

האיש שקנה ימי הולדת
מאת: אדולפו גרסיה אורטגה

גרסיה אורטגה בודה ברומן זה את חייו הלא-ממומשים של הורבינק, ילד יהודי המוזכר בספרו של פרימו לוי "ההפוגה". הורבינק, שמת באושוויץ והוא בן שלוש, הפך לסמל של מאות אלפי ילדים. דרך ההתייחסות לגורלו מביא הסופר את סיפורם של כל אותם ילדים שגורלם לא שפר עליהם ואין מי שיזכור אותם אפילו בשמם.

הוצאה לאור: אבן חושן

סיווג: ספרות מתורגמת

 האישה בלבן

האישה בלבן
מאת: וילקי קולינס

תחילתו של "האישה בלבן" במורה צעיר לציור, וולטר הרטרייט, המקבל משרה באחוזת לימרידג' שבלונדון. בדרכו למפגש ראשון עם תלמידותיו, האחיות לורה ומריאן, נקרית בדרכו באישון לילה, ולהרף עין, אישה לבושה כולה לבן, מבוהלת ונתונה במצוקה.

הוצאה לאור: אחוזת בית

סיווג: ספרות מתורגמת

 הארץ הטהורה

הארץ הטהורה
מאת: אלן ספנס

אפוס מודרני המביא את סיפורו האמיתי של תומס גלובר, מהגר סקוטי שעוקר ליפן באמצע המאה ה-19, בימים שבהם המזרח טרם פתח את שעריו מרצון.

הוצאה לאור: פן הוצאה לאור, ידיעות ספרים

סיווג: ספרות מתורגמת

ספרים שראו אור בחודש פברואר 2007
מוצגים 23 ספרים ב 3 עמודים
עמוד תצוגה: 1 -2 -3 --הבאסמיוטיקה | ספרים | רמקולים | מיקרוטופינג | זכות הילד לכבוד | רמות | הוצאות לאור |

ספרים
ספרים חדשים